Кавоварка еспресо Saeco Aroma Compact SE 200

Артикул: 32070

68 626 грн
Короткий опис

В лінію Aroma входять традиційні автоматичні і напівавтоматичні кавомашини для приготування еспрессо і капучино на основі меленої кави і натурального молока. Серія (SE) - Автомат, тобто передбачено електронне дозування води на порцію. Кавомашина розрахована на високу продуктивність (2 незалежні групи приготування кави), надійність, зручність в експлуатації, програмування варіантів приготування напоїв для кожної групи (1 або 2 маленьких еспресо, 1 або 2 великих еспресо). Кожному варіанту відповідає окрема кнопка на панелі управління.


У кожній кавомашині лінії Aroma передбачений кран подачі гарячої води, трубка видачі пари (для приготування капучіно) і панель для підігріву чашок. Завдяки великому бойлеру система може одночасно готувати каву, окріп і пар. Кавомашина виконана з високоякісної сталі. На лицьовій панелі знаходиться датчик, який показує тиск води в бойлері і групі. Застосування ріжка дозволяє використовувати різні сорти кави, ріжок фірми Saeco розрахований на приготування як однієї так і двох порцій еспресо одночасно. Всі машини можуть працювати в стаціонарному і автономному режимах. Моделі Aroma Compact SE ідеально підходять для місць з обмеженим простором під торгове обладнання. До автомату можна додатково придбати професійну кавомолку.

68 626 грн
 
+380
Все про товар Характеристика Фото Відгуки

Замовити зворотній дзвінок

Залиште ваш номер мобільного телефону, і наші оператори з вами зв'яжуться протягом години, також ви можете залишити ваш коментар.