Кавомашина автоматична Saeco Phedra EVO Cappuccino

Артикул: 32075

55 568 грн
Короткий опис

Настільний кавовий апарат Saeco Phedra EVO Cappuccino - новинка 2016 року в Table Top! Це ергономічний і багатофункціональний настільний кавовий автомат високої продуктивності. Phedra EVO Cappuccino може приготувати еспресо, капучіно, лате, молочні напої з сухим або свіжим молоком (у версії Cappuccino), шоколад, натуральна зернова кава і подати гарячу воду для приготування чаю. Оновлений функціонал передбачає можливість вибору 8 різних напоїв на основі зернової кави. Причому споживачі можуть використовувати свої стаканчики або чашки, а також високі термостакан ( "кава з собою" ). Відзначимо, що в кавовому апараті Saeco Phedra EVO Cappuccino передбачена система додаткового нагріву, що забезпечує найвищу якість напоїв. Є можливість запрограмувати до 18 різних напоїв.


При розробці настільного апарату компанія Saeco приділила велику увагу ергономіці: Saeco Phedra EVO Cappuccino оснащений графічним дисплеєм, зручними механічними кнопками з великим маркуванням. Ряд особливостей цієї моделі значно спрощує її обслуговування, Saeco Phedra EVO Cappuccino відрізняють особливий механізм відкриття дверей і нові модулі дозування інгредієнтів.


Настільний кавовий апарат Saeco Phedra EVO Cappuccino призначений для установки в офісах, готелях, ресторанах, кафе та інших місцях з помірним потоком споживачів. При цьому, завдяки новому дизайну, Saeco Phedra EVO Cappuccino добре вписується в інтер'єри різного стилю.

55 568 грн
 
+380
Все про товар Характеристика Фото Відгуки

Замовити зворотній дзвінок

Залиште ваш номер мобільного телефону, і наші оператори з вами зв'яжуться протягом години, також ви можете залишити ваш коментар.