Кавоварка автоматична Saeco Lirika One Touch Cappuccino (RI9851/01)

Артикул: 18146

11 878 грн
Короткий опис

Автоматична кавоварка Saeco Lirika One Touch Cappuccino сконструйована для щоденного використання в активному режимі. Кавомашина оснащена всіма необхідними функціями для приготування еспрессо і кавових напоїв з молоком.


Досить проста у використанні і програмуванні: всі процеси відображаються на символьному графічному дисплеї. Напої можна запрограмувати за обсягом, і приготувати як один, так і два напої одночасно. Також доступна настройка міцності напою за допомогою спеціально відведеній для цього кнопки. Виберіть м'яку, середню або міцну каву. В меню програмування доступні інші опції для настройки кавомашини.


Кавомашина лінії Lirika призначена для активного використання, наприклад в офісі або невеликому кафе, а також вона підійде для торговельних точок, барів, магазинів і клінік. Для цього автомат оснащений містким бункером для зерна і збільшеною ємністю для води.


Кавомашина Saeco Lirika One Touch Cappuccino - оптимальний баланс ціни, якості та продуктивності.

11 878 грн
 
+380
Все про товар Характеристика Фото Відгуки

Замовити зворотній дзвінок

Залиште ваш номер мобільного телефону, і наші оператори з вами зв'яжуться протягом години, також ви можете залишити ваш коментар.